Poistné produkty

V rámci poistenia vám vieme ponúknuť kompletné poistenie vozidiel – povinné zmluvné poistenie, havarijne poistenie a poistenie finančnej straty GAP.

Poistenie majetku podnikateľov aj fyzických osôb a rovnako tak aj všeobecnú zodpovednosť za škody voči tretím osobám alebo aj všetky profesné zodpovednosti.

Samozrejmosťou je ponuka úrazového životné poistenia, ktoré kryje nečakané životné situácie.

Law 9

Úverové produkty

Nájdeme pre vás to najvýhodnejšie financovanie bývania v spolupráci s poprednými bankami. Najviac schválených žiadostí máme s Tatra bankou, VÚB bankou a UNICREDIT Bank. Samozrejme vám vypracujeme ponuky aj u ostatných bánk.

Pre firemných klientov ponúkame možnosti financovania vozidiel a zariadení cez ČSOB leasing, LeasePlan a Tatra leasing. Novinkou je financovanie nehnuteľností prostredníctvom Tatra leasingu.

SkyscraperInvestičné produkty

Nájsť pre každého klienta vhodnú investíciu si vyžaduje dôkladné poznanie jeho očakávaní. Miera rizika, investičný horizont ako aj výška investovanej sumy sú kľúčové faktory, ktoré rozhodujú o lokácii investície.

Aktuálna ponuka garantovaných výnosov 0,1 – 0,5% prostredníctvom bankových inštitúcií je tak nízka, že ju odporúčame len tým najkonzervatívnejším klientom.

Podstatne vyššie výnosy na úrovni 5-7% je možné dosiahnuť prostredníctvom priamej investície do podielových fondov, ktorú realizujeme s naším partnerom eic.eu Pri zachovaní dlhodobého horizontu a pravidelnej investícii v menších sumách(50-200€ mesačne) je vysoká pravdepodobnosť zhodnotenia investície.

Novinkou je ponuka investícií do developerských projektov, ktoré realizujeme s naším obchodným partnerom. Výnos pri takejto investície sa pohybuje na úrovni 10% – 12% ročne. Keďže sa špecializujeme na výstavbu viladomov s 2 až 3 bytovými jednotkami, rýchlosť zhodnotenia investície je do jedného roka.

Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať